חנות רהיטים וריהוט משרדי – "רהיטי העיר"

רהיטי העיר" הינה חנות רהיטים וריהוט משרדי מיוחדת ומעניינת בה תוכלו למצוא מגוון רחב של רהיטים בעיצובים שונים וחדישים וכל מה שחשבתם עליו לבית. עם השנים התרחבנו יותר ויותר וכיום אנו מכילים אצלנו את מיטב תחומי הריהוט לבית ולמשרד – מגוון רהיטים יחודיים וסטנדרטיים כאחד, דגמים חדשים ומרהיבים אשר תוכלו להתאימם היטב לחלל הבית או המשרד שלכם.

אצלנו תוכלו למצוא גם סוגי ריהוט רבים אשר יוכלו להתאים לכם בצורה מיוחדת, להפתח ולהסגר לפי הצורך – שולחן שנפתח לפינת אוכל, ספת סלון שיכולה לשמש גם כמיטה ואפילו משרד מתקפל לאלו בעלי שעות רבות של עבודה ואשר זקוקים למיטה מתקפלת זמינה.

החנות בה תמצאו כל ריהוט שתרצו!

לאחרונה עמלנו רבות והשקעות תשומת לב מירבית למגוון צרכים ייחודים של לקוחות רבים וגייסנו ספקים חדשים ומבחר גדול של פריטי ריהוט ייחודים וחדישים כמו חדרי ילדים צבעוניים וססגוניים, ריהוט סלוני ומשרדי מודרני וקלאסי, ריהוט מפואר ומושקע של מיטב היצרנים והמעצבים. במקביל שימרנו מסורת ארוכה של למעלה מחמישים שנה במצויינות בתחום המזרנים עם מגוון מזרים של מיטב החברות המובילות בעולם – סימונס, פולירון, סילי ועוד רבים וטובים. בנוסף נציין את מלאי הספות, שולחנות וכסאות הרחב שלנו – כל זאת עם שירות מקצועי ואמינות מירבית!

אצלנו בחנות נשמח לשרת את חברינו דוברי הרוסית, עם שירות וייעוץ מקצועי מלא בשפתכם.

מוזמנים ליצור עימנו קשר לייעוץ ראשוני ולכל שאלה 08-6375555